Kiállítások

Klubunk munkáit rendszeresen bemutatjuk kiállításainkon. Veszprémben 1991 óta minden évben megrendezzük az „Országos Vasútmodell Kiállítás és Verseny”-t. Önálló kiállítást szerveztünk már két alkalommal Székesfehérváron és több éve rendszeresen Győrben.

Redszeresen eleget tettünk más klubok meghívásának is. Így eljutottunk már Szombathelyre, Zalaegerszegre, Szekszárdra, Szegedre, Mosonmagyaróvárra, Sopronba, Tatára és Budapestre is. Több olyan taggal dicsekedhettünk, kiknek munkai már több hazai és nemzetközi versenyen szép eredményeket értek el.

1993-ban a MÁV-tól egy 4 tengelyes személykocsit kaptunk. Ebben a kocsiban egy mozgatható kiállítást rendeztünk be. A kocsival bemutatót tartottunk Székesfehérváron, Celldömölkön, Várpalotán, Pannonhalmán, Ajkán, Győrben, Hajmáskéren, Balatonkenesén, Balatonalmádiban, Révfülöpön, Lepsényben, Hatvanban, Szegeden és Magyar Vasúttörténeti Park megnyitóján Budapesten. Sajnos a kocsi futási engedélye lejárt, főműhelyi felújításra szorult. Ez sajnos meghaladta anyagi lehetőségeinket és támogatást sem sikerült  találnunk ehhez a munkához. Végleg leállításra került.

Klubunk több alkalommal bemutatkozott a zalaegerszegi Ipari Vásáron és székesfehérvári Vállalkozói Napokon a MÁV stand kiegészítésként modul terepasztalával.

1991-től többször kiállítottunk a MOROP Nemzetközi Vasútmodell Kiállításokon Budapesten.

1995-től rendszeresen részt vettünk Angliában, Southampton-ban az EUROTRACK Nemzetközi Vasútmodellező Egyesület kiállításain. Szintén az EUROTRACK meghívására eljutottunk a Franciaországi Coutancesbe és Caenbe, a Hollandiai Dordrechtbe, a Belgiumi Virtonba, az Olaszországi Veronába és a Németországi Aachenbe és Kaarstba, Ausztriai Bécsbe is. 2005-ben lettünk az EUROTRACK Szövetség tagja. 2006-ban rendeztük Balatonfüreden az első EUROTRACK Nezetközi Kiállításunkat. 2015-ben a klubunk 25 éves évfordulója alkalmával ismét Balatonfüred adott otthont a soron következő EUROTRACK kiállításnak.

2001-től 2006-ig minden évben bemutatkoztunk a Mocanita Cupa kiállításokon testvérvárosunkban Sepsiszentgyörgyön, Romániában.

A nemzetközi meghívásokat viszonozva 2001 októberében nagysikerű nemzetközi kiállítást rendeztünk Veszprémben, ahol Angol Holland, Román és hazai modellezők mutatkoztak be.

2008 októberében a bécsi BK1951 Klub vendégeként bemutatkoztunk a Modellbau-2008 kiállításon Bécsben. Egy évvel később már önálló kiállítóként vettünk részt a Modellbau-2009 rendezvényen.

2003-tól minden év nyarán Balatonfüreden rendezünk kiállítást. A kezdetekben hazai kiállítás az évek során nemzetközi rendezvénnyé vált. Szlovák, Román és Osztrák vasútmodellezők redszeresen részt vesznek ezeken a rendezvényeken.

2014 és 2019-ben Nagyváradi barátaink meghívására szerepeltünk náluk megrendezett nemzetközi kiállításon. 2018-ban Kolozsváron vettünk részt a Nagyváradi klub által szervezett rendezvényen.