Klubélet

Klubunk minden páros héten vasárnap, páratlan héten szombaton 08-13 óra között tartja összejöveteleit a veszprémben a volt Megyei Művelődési Házban (Dimitrov) lévő helyiségében. Itt klubtagjaink az éppen építés vagy felújjítás alatt álló modulokon dolgoznak, ötleteiket és javaslataikat beszélik meg és járműállományunkat tartják karban.

Ezek a klubnapok előzetes egyeztetés után minden érdeklődő számára látogathatók. Szívesen segítünk modellezési és vasútttörténeti kérdésekben.

Egy-egy vidéki kiállítás alkalmával lehetőség nyílik egy kis szórakozásra és kikapcsolódásra is. Szervezünk kirándulásokat kiállításokra és vasúttal kapcsolatos rendezvényekre.  Minden évben szervezünk túrát a Cuha völgyébe, amire több más klubból is érkeznek résztvevők.