Címlap Klubunk Kapcsolataink

Kapcsolataink

1994-ben összehívtuk az ország vasútmodellező klubjainak vezetőit a klubok egymás jobb megismerésének érdekében. Az összejövetelek azóta sajnos elmaradoztak, de nemrég igény merült fel azok újrakezdésére. Jó kapcsolatot és eredményes együttműködést építettünk ki a Magyar Vasútmodellezők Országos Egyesületével és azok helyi köreivel, Szombathelyi Vasútmodellező Klubbal, a Szekszárdi Vasútmodellező Klubbal, Láng Vasútmodellező és Modulépítő Egyesülettel, LMK Vasútmodellező Gyermek és Ifjúsági Szakkörrel, Győri Vasútmodellező Klubbal, Kisvasutak Baráti Körével, Gyermekvasút Vasútmodellező Szakkörrel, Gerecse Vasútmodellező Közhasznú Egyesülettel, a szegedi "Bo-Bo" vasútmodellező Klubbal és a tapolcai Batsányi János Művelődési Ház Vasútmodellező Klubbal.

Nemzetközi viszonylatban kapcsolatban állunk az Angliai Magyar Vasutak Baráti Körével, EUROTRACK Nemzetközi Vasútmodellező Egyesülettel, MOROP Nemzetközi Vasútmodellező Egyesülettel, Román Vasútmodellező Egyesülettel, az aradi Ar-Rail Clubbal, a nagyváradi Clubul Ferroviar "Crisana" klubbal és a Szlovákiai Komárnóban működő KŽM vasútmodellező klubbal.