Címlap Hírek Közlemények, újdonságok Elhunyt Dr. Károly Imre

Elhunyt Dr. Károly Imre

Ma kaptuk a szomorú hírt, hogy július 24-én elhunyt Dr. Károly Imre. Személyével ismét egy kiváló modellezőt vesztettünk el.
1992-ben ismerhette meg klubunk. Az első országos kiállításunkat segítette tanácsaival. Ő volt az első modellversenyünk zsűri elnöke.
Később a Hobbym a VASÚT című újság elindulását lelkesen támogatta. Több modell építési cikket is publikált a lapban.
Rendszeres látogatója volt kiállításainknak. Nyíltan elmondta tapasztalatait. Sokat tanultunk tőle. Soha nem jött üres kézzel. Mindig hozott egy-egy modellt, hogy futtassuk meg a terepasztalunkon. Szívesen elmagyarázta bárkinek a modellek készítésével kapcsolatos mesterfogásokat.
Imre bácsi! Nyugodj Békében!
Temetése 2012. augusztus 27-én 16 órakor lesz a kelenföldi Szent Gellért Plébánia Templomban.