Címlap Hírek Kiállítások Modellbau-Messe 2009

Modellbau-Messe 2009

altKlubunk idén is részt vett a Modellbau-Messe kiállításon Bécsben. Az előző évtől eltérően immár önálló kiállítóként mutattuk be moduljainkat.

Hosszas szervezés eredményeként Klubunk idén önálló kiállítóként vehetett részt a Modellbau-Messe kiállításon. A rendezőség 189 m2 területet biztosított számunkra. Itt a Magyarországon már több kiállításon bemutetott modul elemekből összeállított terepasztalunkat mutattuk be.

alt

A kiállítást a szervezőktől kapott információk szerint 49720 látogató nézte meg. Asztalunkat sokan fotózták. A nézőknek főleg a kézzel készített tereptárgyak nyerték el tetszését. Sokan gratuláltak nekünk.

alt

A rendezvény szervezői levélben megköszönték részvételünket és reményüket fejezték ki, hogy jövőre is el tudunk majd menni a kiállításra. Mi örömmel teszünk eleget a felkérésnek.