Címlap Hírek Kiállítások EUROTRAC-2011 Kiállítás

EUROTRAC-2011 Kiállítás

Az "EUROTRACK" Vasútmodellező Klubok Európai Szövetségének idei kiállításának Bécs adott otthont. A Modellbau-Messe kiállítás és vásár "D" csarnokában a főbejáratnál 957 m2 területen került felépítésre a 8 ország 11 klubja által készített elemekből álló modul terepasztal.

Idén 24-dik alkalommal jöttek össze az EUROTRACK Szövetség tagjai egy közös kiállításra. A bécsi Modellbau-Messe biztosította a helyszínt. A "D" csarnokban a főbejárattal szemben 957 m2 területen lett összeállítva a 8 ország (Belgium, Hollandia, Németország, Olaszország, Ausztria, Franciaország, Románia és Magyarország) 11 klubja által készített modulokból álló terepasztal. A kétvágányú modulokból álló terepasztalon a különböző nemzetek vonatai egy teljes kör alatt 318 méter utat tettek meg.

Klubunk egy megállóhely, egy fűtőház és négy nyíltvonali modullal vett részt a kiállításon. A közönségnek legjobban a fűtőházunk tetszett, ahol hosszasan nézelődtek.

A nagyváradi Clubul Ferovial "Crisana" első alkalommal vett részt saját építésű moduljával az EUROTRACK kiállításon.

A kiállított modulokról készűlt képeket a galériánkban tekinthetik meg!