Információk tagjainknak
Klubunk tagjai részére!HírlevélHTML formátum?
Legfrissebb híreink, hasznos tippek-tanácsok rendszeresen postafiókjában!

Címlap Hírek Kiállítások EUROTRACK-2010 kiállítás


EUROTRACK-2010 kiállítás

Szeptember 25-26-án került megrendezésre a Maquett' Show 2010 kiállítás a belgiumi Virtonban. A helyi Modeligaume Klub által szervezett rendezvény része volt az EUROTRACK klubok 2010-s találkozója. Nyolc ország 13 klubja vitte el moduljait, amiből egy kb. 140 méteres terepasztal került összeállításra. A kiállításon repülő, autó, hajó és harcjármű makett készítők is bemutatkoztak.

 

 

 

A EUROTRACK Vasútmodellező Klubok Európai Szövetsége az idei találkozóját Virtonban tartotta szeptember 25-26-án. A dél-kelet belgiumi város sportcsarnokában megrendezett kiállításon a nyolc ország 13 klubja 417 m2 területen állította fel a közel 140 méteres modul terepasztalát. Magyarországról klubunk, illetve a szegedi Bo-Bo Vasútmodellező Club képviseltette magát terepasztal elemekkel.
A helyi Modeligaume Klub által szervezett kiállításon nemcsak vasútmodellek voltak láthatók. A klubban vasútmodellezőkön kívül autó, repülő, hajó és harcjármű makett építők is megtalálhatók. A csarnokban és az oldalsó termekben az ő munkáik is kiállításra kerültek. Több nagyméretű dioráma is látható volt. Köztük érdekesség volt egy működő anyahajó, ahol le- és felszálltak a kis repülő makettek.
Klubunk vendégeként a nagyváradi Clubul Feroviar "Crisana" képviselő is részt vettek a rendezvényen.
Vasárnap délelőtt megtartott konferencián megemlékezést tartottunk a decemberben elhunyt Domonkos Andrásról. Megállapodás született a jövőbeni kiállítások helyszíneiről:
- 2011 októberében Bécs, Ausztria (a Modellbau Messe idején)
- 2012 szeptemberében Coutances, Franciaország
- 2013 Dortdrecht, Hollandia (nincs véglegesítve)
- 2014 Dortmund, Németország (nincs véglegesítve)

- 2015 Veszprém (Balatonfüred), Magyarország


A terepasztalról galériánkban lehet képeket megtekinteni.

A nagyváradi barátaink jóvoltából két videó is megtekinthető a rendezvényről:
Videó1  Videó2

Támogatóink
Vasútmodellek, kiegészítők:
 

bygmodell
 
Naumann
vulcanmodell-logó 


Fénymásolás, nyomtatás, sokszorosítás:
 dokucenter

Vasút, vasutmodellezés, virtuális vasút:
 indohaz

Hírek, információk, program ajánlatok:

napló

Zár, lakat, vasalás, csavar:
LászlóKER
8200 Veszprém
Budapesti u. 30.
88/407-385  88/422-080
 
Szerszámok, szerszámgépek:
Könyvelés, adó ügyek: 
horváth és tsa logó
Horváth és Társai
Könyvvizsgáló, könyvelő, adótanácsadó Kft.