Címlap GYIK

Gyakran Ismétlődő Kérdések

Hogyan lehet csatlakozni klubunkhoz.?
Klubunknak mindenki tagja lehet, ha kedvet érez a vasútmodellezéshez. Itt lehetősége van a modellezés ötleteinek kipróbálására. A tagság feltétele a klub munkájában való aktív részvétel, illetve a tagdíj rendszeres fizetése.
A jelentekezésekkor mindenkivel elolvastatjuk és elfogadtatjuk alapszabályunkat.

Hány éves kortól lehet valaki klubtag?
Mi mindig azt szoktuk erre mondani, hogy kb. 10 éves kortól, mert akkor már lehet önálló mukákat is rábízni a gyerekre.

Hol lehet jelentkezni a Klubba?
Klubunk minden héten szerdán 16-19 órak között tartja összejöveteleit a veszprémi vasútállomás szociális épületében. Itt várjuk minden új tagungat.

Van-e tagsági díj?
Igen, van. A felnőtt tagjaink (18 év felett) havi 400 Ft, a gyermek tagjaink havi 200 Ft tagdíjat fizetnek. A díjat havi, féléves illetve éves ciklusokban is be lehet fizetni.

Mit kapnak a tagok a tagdíj ellenében?
Lehetőséget adunk tagjainknak a klubbal kapcsolatban álló modellboltokban kedvezményes vásárlásra. Kiállításokon, illetve a klubnapokon kívüli munkák esetében egyszeri étkezést (ebéd) biztosítunk. Kirándulások alkalmával a mindenkori anyagi helyzetünktől függően utiköltség térítést adunk.

Hol és milyen feltételekkel rendezünk kiállításokat és bemutatókat?
Klubunk rendszeresen részt vesz kiállításokon. Ezeken mindig a rendező féllel kötött megállapodások alapján veszünk részt. Vállalunk kisebb bemutatókat falunapokon és egyéb rendezvényeken. Itt a szállítást, étkezést és kopási díjat kérünk. Ez a kopási díj a rendezvényre igényelt anyag mértékétől függően 20000-60000 Ft-ig terjedhet naponta. Amennyiben több napos rendezvényre hívnak minket, akkor esetleg szálláskötség is felmerülhet, ami szintén a meghívót terheli. A további részleteket a "kapcsolatfelvétel" menűpontban közölt elérhetőségeinken tudunk adni.

Hogyan lehet regisztrálni az oldalra?
Az oldalra regisztrációra csak tagjainknak van lehetősége. Így juthatnak hozzá a belső információkhoz.