Felhívás!

Kedves Barátaink!
Klubunk új helyiséget keres Veszprémben, vagy a környékén elsősorban a terepasztalai, kiállítási tárgyai és egyéb eszközeinek tárolására. A hely alkalmas legyen heti egy-két alkalommal összejövő tagságnak a terepasztalok építésére, karbantartására.
Helyigényünk kb 80-100 négyzetméter. Ez nem szükséges egyben, állhat több kisebb helyiségből is. Lehet alagsor, melléképület, vagy használaton kívüli ipari létesitmény része. A klub élet miatt legyen benne villany, fűtés és WC.
Sajnos anyagi lehetőségeink miatt évi 2-300 ezer Forint bérleti díjat + rezsit tudnánk fizetni. Ezen felül vállalnánk a bérlemény karbantartását.

Remélem, hogy az Önök segítségével továbbra is működhet Klubunk.

Köszönettel: Letenyei Tamás Klubvezető

www.veszpremtv.hu/tv-musor/elveszo-vasuti-emlekek/