Információk tagjainknak
Klubunk tagjai részére!HírlevélHTML formátum?
Legfrissebb híreink, hasznos tippek-tanácsok rendszeresen postafiókjában!

Címlap


EUROTRACK-2013 Verona

  Az EUROTRACK Vasútmodellező Klubok Európai Szövetsége március 2-3.-án a Veronában megrendezett Modell Expo Italy kiállításon ünnepelte megalakulásának 25. évfordulóját. A klubunk négy modullal képviselte magát a rendezvényen.A EUROTRACK Vasútmodellező Klubok Európai Szövetsége idén ünnepli megalakulásának 25. évfordulóját. Ez alkalomból a Veronában megrendezett Modell Expo Italy rendezvényen állítottuk fel közösen a terepasztalainkat. A modul terepasztalt a Dopolavoro Ferroviario VeronaLa Traction Coutançaise, Rail Miniature Caennais, Association des modélistes Havrias AmatuersModéligaume Virton, BK 1951 Wien Modellbahngemeinschaft, Clubul Feroviar "Crisana" Oradea és a BAROSS GÁBOR Vasútmodellező és Vasútbarát Klub elemeiből állítottuk össze. 

 

Klubunk a nemrég felújjított megállóhely modullal és a fűtőház modullal vett részt a kiállításon.


A születésnapi torta.


Az EUROTRACK klubok vezetői közösen vágták fel a tortát.

A kiállításról több képet a galériánkban lehet megtekinteni.

 
 
 
 
Támogatóink
Vasútmodellek, kiegészítők:
 

bygmodell
 
Naumann
vulcanmodell-logó 


Fénymásolás, nyomtatás, sokszorosítás:
 dokucenter

Vasút, vasutmodellezés, virtuális vasút:
 indohaz

Hírek, információk, program ajánlatok:

napló

Zár, lakat, vasalás, csavar:
LászlóKER
8200 Veszprém
Budapesti u. 30.
88/407-385  88/422-080
 
Szerszámok, szerszámgépek:
Könyvelés, adó ügyek: 
horváth és tsa logó
Horváth és Társai
Könyvvizsgáló, könyvelő, adótanácsadó Kft.